Jak stosować lek Tizanor?

Witam, mam pytanie jak nalezy brac lek tizanor? dostalam wczoraj ten lek 4mg ale niewiem czy brac to codziennie czy jak? Oraz czy moge nagle przerwac? Poniewaz dostalam to tylko na miesiac , a wizyte mam za ponad miesiac. Mam rzs.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania objawów występujących u Pani, poznania historii choroby ciężko jest określić schemat dawkowania. Proponuję skontaktować się z lekarzem przepisującym powyższy preparat.