Jak szybko działa lek Pegabalina?

Patanie do Psychiatry! Prosze o wyjasnienie jak dziala pegabalina ,chodzi mi o to czy trzeba ten lek brac przez jakis czas zeby sie rozkrecil,zadzialal jak trzeba(tak jak ssri),czy dziala od razu? Zapomnialam spytac moja Lekarke. Dodam ze podjelysmy probe zejscia z lorafenu 2,5 /doba, rano1mg i wieczor 1,5.A zazywam go 3 lata. Lecze sie na nerwice lekowa z atakami paniki. Pani Dr zalecila mi 75 mg pregab.rano 1mg lorafen i wiecz.75 preg. 1,5 lorafen.Za mc mam zejsc z polowy loraf.wieczorem.Kilka wiecz.wz lek wg zalec.i jest ok,spalam.Ale jak rano wzielam te 2 leki nie bylam w st.funkcjon.Krecilo sie w glowie,osl.miesni,i tylko lozko. Ja nie moge sobie pozw.lezec caly dzien bo mam 2 dzieci i prowadze dom.A moze po dluzszym czasie brania preg.te obj.znikna? prosze o pomoc!

Opisane przez Panią objawy prawdopodobnie są skutkiem ubocznym pregabaliny. Proszę się nie zniechęcać i dać organizmowi czas na przyzwyczajenie się - jeśli po kolejnych 2 tygodniach stan się nie poprawi - być może konieczna będzie zmiana leku na inny.

https://terapiaslomka.wordpress.com/