Jak usunąć bliznę z twarzy po wypadku?

mam blizne po wypadku samochodowym na twarzy ,widoczna na lewym policzku pod okiem ,jak najlepiej ja usunac

Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na blizny jest laser frakcyjny CO2, należy przeprowadzić serię zabiegów, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Kwalifikacji do zabiegu dokonuje lekarz w oparciu o wywiad i badanie pacjenta. Zależy też ile czasu minęło od wypadku, jaki ma Pani rodzaj blizny itp.