Jak usunąć kurzajkę?

Witam,chciałam się dowiedzieć co robić z kurzajką. Boli strasznie,stosuję BRODACID,ale dzisiaj jak posmarowałam to strasznie bolało i piekło. Od rana jest to tak jak by wypełnione krwią. Palec jest strasznie gorąc. Pojawiło mi sie to jakieś 3-4 dni temu Co z tym zrobić?

Środek, który Pani stosuje ma działanie złuszczające. Być moze doszło do odparzenia i podrażnienia skóry. Należy obejrzeć miejsce i wdrożyć działania łagodzące oraz zacząc zwalczać wirusy wywołujące brodawkę HPV, a nie wyłącznie złuszczać. Polecam wizytę w gabinecie podologicznym bądź dermatologicznym.