Jak usunąć płaską brodawkę na twarzy?

Mam brodawke plaska na twarzy od 8 lat, od strony dermatologicznej wykorzystałem juz wszystkie opcje i niestety bez skutku. Brodawka w dalszym ciągu się rozwiewa. Co jeszcze mogę zrobić i do jakiego specjalisty się udać?

Dzień dobry,

Współpracuje z lekarzami, którzy zajmują się tego rodzaju problemami.
Bardzo proszę o przesłanie zdjęć zmiany na maila: mkociatyn@arsestetica.pl- do wstępnej oceny przez lekarzy. Na tej podstawie być może będę w stanie Pani pomóc :)

Pozdrawiam serdecznie.