Jak w dwa tygodnie szybko i skutecznie zredukować wagę?

Mam 14 lat, mam 158 cm wzrostu i ważę 50 kg. Chciałabym schudnąć 4-5 kg. Jem tylko 3 razy dziennie i jem malutko słodyczy. Wcześniej robiłam przez 4 tygodnie po 80 brzuszków i to nic nie dało.
14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoja masa ciała jest prawidłowa i proporcjonalna do wzrostu, więc nie powinnaś się odchudzać. W Twoim wieku nie jest to zalecane.

Powinnaś się zdrowo odżywiać i uprawiać regularną aktywność fizyczną. Zapoznaj się z piramidą żywienia, która pokazuje jak postępować, by być zdrowym i utrzymać masę ciała w normie: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite...

Powinnaś zwiększyć liczbę posiłków do pięciu dziennie, co pozwoli Ci utrzymać tempo metabolizmu na odpowiednim poziomie i unikać napadów głodu.

Brzuszki w małym stopniu wspływają na spalanie tkanki tłuszczowej i nie spowodują utraty masy ciała. Są natomiast skuteczne, kiedy chcemy wyrzeźbić mięśnie brzucha.

Pozdrawiam