Jak w tym przypadku przyjąć tabletki?

Witam, mam pewien problem, otóż przed chwilą zorientowałam się, że brakuje mi 21-ej tabletki, do tabletek plebeco( 4 dniowej przerwy na krwawienie) powinno mi zostać 6 tabletek a jest ich 5, myśle, że po prostu jedna mi wypadła w jakiś sposób z opakowania, lecz nie jestem pewna czy aby jej nie zażyłam (wydaje mi się, że nie) . Wczoraj wzięłam jedną tabletkę o prawidłowej godzinie, nie zauważyłam, że jednej nie ma, gdyż było ciemno, wiec nawet nie wiem kiedy to się mogło stać... Mam zacząć tabletki plebeco dzień wcześniej (co spowoduje zmiany dnia zażycia 1ych tabletek po plebeco), zażyć jedną dodatkową czy co zrobić?

Dzień dobry, może Pani przyjąć dodatkową tabletkę lub zacząć przyjmowanie tabletek placebo wcześniej, wtedy nowe opakowanie należy rozpocząć dzień wcześniej niż dotychczas. W obu przypadkach ochrona będzie zachowana.