Jak walczyć z głuchotą idiopatyczną?

Szanowni Państwo, od ponad roku walczę z nagłą głuchotą idiopatyczną. Na początku metypred komora pomogły na dłuższy czas (ok. 3-4 miesiące). Powrót choroby w maju, zastosowanie encortonu i mamy poprawę. Kolejny epizod pod koniec czerwca, encorton i jest poprawa. Aktualnie znów ponowny epizod i niestety encoroton nie pomaga. Badania ok, borelioza brak, rezonans głowy ok, usg tętnic ok. Czekam na konsultację z reumatologiem. Niestety lekarze rozkładają ręce i nie mają pomysłów :(

No mam duzo pomysłów ale nie znam Cię. Nie znam Twoich innych chorób, Twojego zawodu, warunków pracy, przyzwyczajeń, nawyków, nałogów i nie znam chorób w rodzinie. Trzeba by długo porozmawiać.