Mioklonie mięśni śródusznych w uchu prawym

Witam. Od trzech lat choruję na "tensor tympani syndrome" czyli mioklonie mięśni śródusznych w uchu prawym. Byłam bezskutecznie leczona lekami (clonazepam, gabapentyna, sirdalud, iporel,onirex, signopam, segan), a także przy pomocy terapii TRT - niestety także bez efektów. Słyszałam, że jest możliwość przecięcia tych mięśni operacyjnie lub ostrzyknięcia ich botoxem.  Będę bardzo wdzięczna za sugestie :) Pozdrawiam

Po pierwsze nie wiem jakie masz dolegliwości, po drugie nie znam Twoich audiogramów i tympanogramów. po trzecie nie wiem jaki masz zawód i jaka pracę wykonujesz, po czwarte nie znam Twoich przebytych chorób obecnie i w dzieciństwie, po piąte nie znam chorób w Twojej rodzinie, po szóste bierzesz leki przeciwko padaczce, po siódme..................przyjedź to porozmawiamy, damy radę, zadzwoń.