Jak wygląda leczenie w szpitalu psychiatrycznym?

Mam 15 lat. Mam stwierdzoną depresję, zaczęła się ona rok temu. Biorę leki jednak mój stan się nie poprawia, a a nie daję rady normalnie funkcjonować. Każdy dzień to zmaganie się z rzeczywistością. Ostatnio też stwierdzono u mnie anoreksję. Moje BMI wynosi 16,5. Nie mogę przestać chudnąć. Jestem już tym wszystkim bardzo zmęczona.Szkolny psychol, zaczął podejmować kroki w stronę umieszczenia mnie w szpitalu psychiatrycznym. Mieszkam w Warszawie. Jaki jest tu najlepszy? jak tam jest?
15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Leczenie w szpitalu psychiatrycznym wygląda podobnie do tego, jak w każdym innym szpitalu. Oprócz doboru leków, będziesz tam miała możliwość uczestniczenia w terapii indywidualnej jak i grupowej.
Pozdrawiam