Czy jest możliwość umieszczenia kogoś w szpitalu psychiatrycznym na stałe?

Czy jest możliwość umieszczenia mnie oczywiście za moją zgodą w szpitalu psychiatrycznym dożywotnio . Jest to miejsce gdzie czuje się najbezpieczniej .

Witam! To nie Związek Radziecki, u nas takich rzeczy się nie robi. Szpitale, w tym również psychiatryczne służą do leczenia i po uzyskaniu remisji pacjent jest wypisywany. Pozdrawiam W. Łuczkowski.