Jak wygląda usuwanie pieprzyków z twarzy?

Chciałam usunąć pare pieprzyków na twarzy i nie wiem jak się za to zabrać? Czy najpierw powinnam iść do lekarza rodzinnego po skierowanie do dermatologa? Czy może od razudo chirurga?

Najlepiej udać się do dermatologa, który oceni przy pomocy dermoskopu jakie są to zmiany i określi zalecenia co do ich usunięcia oraz zakres i najlepszą metodę. Jeżeli ten dermatolog zajmuje się dermatochirurgią to zapewne podejmie się usunięcia tych zmian.