Jak wygląda usuwanie polipów nosa?

Witam mam pytanie niedługo wybieram się na prywatne wycięcie polipów chciałem zadać pytanie odnośnie ile może znajdować się polipów w nosie jak to wygląda miałem badania i wszystko, tyle tylko że nie wiem jak to wygląda niby mam po ked ej stronie tylko a wycięcie polipa kosztuje 150 zł jednego

Polipów w nosie może być kilka lub kilkadziesiąt. Nie ma reguły. Polipy nosa usuwamy na NFZ. One najczęściej wyrastają z zatok i usuwanie ich tylko z nosa to jak strzyżenie trawnika. Z reguły należy je usunąć operacyjnie z zatok endoskopowo bo tam są ich korzenie. TK zatok i nie daj się nabrać na strzyżenie trawnika.