Jak wyglądają ćwiczenia odciążające przy entezopatii biodra?

Szukam konkretnych przepisów na ćwiczenia odciążające przy entezopatii biodra stwierdzonej przez ortopedę. Nie dostałam jednak żadnych wytycznych nawet o tym nie wspomniał a słyszałam ze takie ćwiczenia powinno się wykonywać. Co jeszcze mogę zrobić żeby zmniejszyć ból
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety w tym wypadku konieczne jest podjęcie rehabilitacji w porozumieniu z fizjoterapeutą/specjalistą rehabilitacji, który zaproponuje odpowiednie ćwiczenia/zabiegi w oparciu o bezpośrednie badanie. Skierowanie do Poradni Rehabilitacyjnej może wystawić również lekarz rodzinny.