Jak wyglądają tabletki Klonazepanu?

Mój partner brał kiedys klonozepam potem byl na odtruciu i podobno nie bral ale ostatnio znalazłam u niego małą biała tabletke obawiam sie że jest to klonozepam -jak moge sprawdzić co to jest za tabletka?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Może ją Pani oddać do laboratorium toksykologicznego i wykonać odpłatne badanie składu. Klonazepam najczęściej jest białą tabletką, jednak zależy to od producenta leku.

Witam,
niestety "białych, małych tabletek" jest wiele na rynku.
Klonazepam również może występować w różnych wersjach - jeżeli chce Pani sprawdzić czym jest ta znaleziona tabletka - odsyłam do pracowni toksykologicznej.

Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Różne preparaty klonazepamu mogą różnić się wyglądem i jeżeli nie ma Pani opakownia lub blistra z tabletkami jest to niemożliwe do oceny bez analizy chemicznej tabletki. Nie można ani potwierdzić, ani wykluczyć że znalazła Pani tabletkę zawierającą klonazepam.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski