Jak wyjaśnić innymi objawy związane z chorobą serca?

Mam problemy z sercem i czasami robi mi się słabo,jestem blada sinieją mi usta i że tak powiem ciężko się ze mną dogadać.A koleżanki z klasy myślą że ćpam ostatnio taka sytuacja była w piątek,oczywiście poszły z tym do wychowawczyni.co mam zrobić żeby tak nie myślały? Według nich jestem za młoda na chorobę serca i to taka wymówka ćpunki.

Witam Panią. Mam nadzieję, że problemy z sercem są "zaopiekowane" przez specjalistę kardiologa. Warto rozstrzygnąć czy opisane przez Panią objawy (siniejące usta, trudności z wysławianiem się) wynikają z problemów z sercem, czy może są wynikiem stresu. On z kolei może ujemnie wpływać na kondycję Pani serca. Proszę o tym porozmawiać ze swoim lekarzem. Jeśli moja hipoteza jest trafna proszę pomyśleć o kontakcie bezpośrednim z psychologiem. Pomoże on Pani wypracować skuteczne sposoby na redukowanie stresu oraz jak radzić sobie w kontakcie z rówieśnikami (w opisanym temacie). Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam. Proszę porozmawiać spokojnie z wychowawczynią i wszystko jej wyjaśnić a jeśli będzie tego wymagała, pokazać jej wyniki badań. Koleżankom też należy się spokojne wyjaśnienie, a jeśli nie uwierzą to należy zmienić towarzystwo na bardziej życzliwe - nie ma sensu przejmować się takimi osobami. Pozdrawiam i życzę powodzenia!