Jak wykonuje się TK?

Witam. Mam pytanie czy na tomografii serca widać też całe płuca czy tylko ich fragment? W opisie TK serca wpisano , że" objęty badaniem miąższ płucny..." dlatego nie wiem czy jest sens robić oddzielne TK płuc.dziękuje za odp.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety żeby to ocenić musiałby mieć cały wynik ale prawdopodobnie potrzeba wykonać bardziej ukierunkowane badanie. Pozdrawiam