Jak wyleczyć ból krocza i brzucha u dziecka?

Witam serdecznie,córka lat 9,5 od około 2 miesięcy skarży się na ból krocza i brzucha,była w szpitalu stwierdzono zapalenie sromu,zalecenia maść-unguentum neomycini x2,nasiadówki z kory dębu x2,przeciwbólowe i rozkurczowe leki.Minęło 5 dni i ból taki sam jak dokładnie tydzień wcześniej kiedy trafiłyśmy do szpitala.Dzisiaj dr. stwierdził,że potrzebna konsultacja ginekologiczna.Jesteśmy już umówione na wizytę do Pani.Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć proszę koniecznie udac się do ginekologa,