Jak wyleczyć problem z oddawaniem moczu w sytuacjach stresowych?

Cześć, mam 17lat, podobnie jak katia22 mam problem z oddawaniem moczu w sytuacjach stresowych. Ten problem powoduje, że unikam imprez wypadów ze znajomymi. Co mam robić?

17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

W tej sytuacji polecam Ci konsultację u lekarza psychiatry oraz u psychoterapeuty. Tego typu problemy można skutecznie leczyć, zarówno przy pomocy odpowiednich ćwiczeń, jakie można zaplanować wspólnie z terapeutą, jak i przy pomocy leków.

Serdecznie pozdrawiam.