Jak wyleczyć problem z utrzymaniem głowy w pionie?

Witam, pisałem już do Państwa, kopnąłem jadący autobus. Dostałem od Państwa odpowiedzi jednak skupiły się one na problemie psychicznym. Pomimo, że byłem półprzytomny to poczułem straszną siłę oddziałowującą na kręgosłup. Tak jak pisałem aktualnie wydaje mi się, że mam problem z utrzymaniem głowy w pionie, szczególnie podczas siedzenia, jakby się trzęsła delikatnie. Kolejnym moim problemem jest, że jestem za granicą i boję się pójść tutaj do lekarza i powiedzieć wprost co zrobiłem. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu tam na miejscu i przede wszystkim zgłosić jakie są obecnie objawy. wskazana jest pilna diagnostyka.