Jak wyleczyć problemy z piekącym pęcherzem i zaburzeniami erekcji?

Witam, od połowy grudnia mam problemy z piekącym pęcherzem i zaburzeniami erekcji. Robiem badania na HIV, Klamydie i inne choroby weneryczne oraz zapalenie watroby i jestem czysty. Wynik USG: Pecherz moczowy dobrze wypełniony w niewielkim stopniu rozpulchniona i pogrubiała ściana dna na tle zapalnym. Gruczoł krokowy nie powiększony, w płacie L ogniskowe zwapnienia - najprawdopodobniej stan zapalny. Urolog badał i stwierdził zapalenie prostaty, dał Unidoks i Lenoksyne. Tego pierwszego nie mogę brać a przed Lewoksyna ostrzega nawet Rząd USA. 1. Czy najpierw powinienem zrobić posiew moczu bądź posiew nasienia i dopiero udać się do lekarza po antybiotyk ? 2. Posiew moczu czy posiew nasienia jest skuteczniejszy w wykrywaniu bakterii ? 3. Jaki antybiotyk powienien brać i jak długo? 4. Do jakiego lekarza mam się udać? Jeden urolog bez USG powiedział, że problemy skesulane to wina psychiki i skasował 200 zł, drugi na wikipedii szukał antybiotyku na zapalenie prostaty i wyszukał Lewoksyne, którą każdy odradza za jej nieodwracalne skutki uboczne. Obecnie nie chcąc czekać na wizytę lekarza sam biorę pół tabletki Augumentin 875 mg/ 125. Proszę o pomoc.

Zakażenia układu moczopłciowego nieleczone lub żle leczone mogą sie przewlec powodując nieprzyjemne następstwa, tj zapalenie prostaty. Diagnostyka jest może oczywista, ale trzeba ja przeprowadzić w właściwy sposób. Łatwo np przy badaniu wymazu z cewki pobrać prawidłowa florę fizjologiczna na wymazówkę i otrzymać nieprawdziwy wynik, tzn flory skóry. Wymazów nie powinien sam pobierac pacjent . Leczeniem powinien zająć się lekarz znający sie na chorobach wenerycznych. Sam Pan nie powinien sie leczyć. Augmentin nie pomoże chlamydię, ureaplasme, mycoplasmę. Połowa dawki to też zła opcja. pozdrawiam, www.prepmed.pl