Jak wyleczyć żakażenie glistą u dziecka?

Moje 15 -letnie dziecko ma od roku stwierdzone zakażenie glista psia i ludzką. Nie wiemy czym to wyleczyć . Pojedyncze kuracje z trzech tabletek nie pomogły tj. brała veramox. prosze o pomoc. badania są płatne i drogie . za kazdym razem wskażnik minimalnie opada i tyko tyle. jej ciągłe infekcje.... jak zapalenie zatok i ostatni przez pó roku zapalenie spojówek oczu sa męczące a ostatni załapała też nużenca... Nie wiem co mam robić

Zakażenie glistą nie ma nic wspólnego z ciągłymi infekcjami dróg oddechowych czy zatok czy spojówek dziecka