Jak wyprostować skrzywioną jedynkę i trójkę?

Mam 23 lata, wystającą z lewej strony "1" i "3". Wada nie jest jakaś duża, lecz jednak widoczna. Jak można szybko je wyprostować bez pomocy aparatu stałego? Czy leczenie aparatem "ruchomym" coś pomoże? Chciałabym się jak najszybciej pozbyć tego problemu jednak w "rozsądnej" cenie. Będę wdzięczna za jakąkolwiek radę

Witam,
Polecam zapytanie się stomatologa o leczenie ortodontyczne metodą Invisalign , lub innymi alignerami. Są to przezroczyste nakładki na cały łuk zębowy , które mają w sobie zaprogramowane przesuwnie poszczególnych zębów.Ich zaletą jest możliwość zdjęcia i dokładnego wyczyszczenia zębów , oraz to że praktycznie są niewidoczne . Zmienia się je co ok 2 tygodnie . Ich minusem jest to ,że nie każdą wadę da się nimi skorygować.
Pozdrawiam,
lek.stom. Łukasz Wojszwiłło