Jak wzmocnić organizm 11-latki po antybiotykoterapii?

Moja corka ma prawie 11lat praktycznie co miesiąc antybiotyk ,cuagle infekcje wirusowe,ciągle kaszel katar ktory sam nie przechodzi,teraz angina ropna i znowu antybiotyk.Pediatra tłumaczy to dojrzewaniem,ale tylko ona w klasie tak choruje,inne dzieci nie,dbam o nia,ale ciagle coś łapie.Dlaczego tak sie dzieje,jak wzmocnic jej organizm.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Takie częste infekcje wymagające antybiotykoterapii mogą świadczyć o chorobach układu odpornościowego. Być może będzie wskazana rozszerzona diagnostyka w tym kierunku. Warto zapytać o to swojego lekarza rodzinnego.