Jak załagodzić ból przy obciążonych kolanach?

Witam. Mam pytanie często czas wolny spędzam aktywnie na rolkach, ale niestety nawet po godzinie juz bolą kolana, ciężko jest potem wstać przez parę dni musze nosić ściągacze i jeszcze trochę lżej, ale jak znów chce wyjść na rolki to znów bóle wracają, z pewnością kolana są przeciążene, niestety w pracy też często się schylam co też obciążam kolana, bardzo tez strzelają kości w kostkach, Jak załagodzić ból? I co na strzelające kości?

Dzień dobry,

Jak złagodzić ból? Wyeliminować czynnik, który go powoduje a więc jazdę na rolkach. Jest Pani młodą osobą i dolegliwości bólowe w stawach kolanowych przy tej formie aktywności świadczą o pewnej patologii. Przede wszystkim proszę się dokładnie zdiagnozować- czy budowa stawu jest prawidłowa, czy nie ma jakiś zmian w danych strukturach, czy jest odpowiednia ilość mazi itp. Proszę nie bagatelizować problemu, ponieważ sam z siebie nie zniknie a im wcześniej zacznie Pani leczenie tym większe szanse na osiągnięcie dobrego efektu.

Pozdrawiam serdecznie.