Jak zapobiec czerwonym krostom po depilacji?

Dzien dobry po goleniu lona i tylka w srodku mam problem z wrastajacymi wloskami ktore eygladaja jak takie czerwone krosty. Glownie chce zapobiec w okolicach lona glownie przy pachwinach i nad penisem.

Najlepiej golić się z włosem i zastosować żele do golenia lub piankę, po depilacji należy zastosować balsam łagodzący po goleniu. Jeśli problem nie raz już się pojawiał to można na wrastające włosy zastosować mikrodermabrazję.