Jak zapobiegać hirsutyzmowi?

Ehh prosze o rade poniewaz robilam tyle badan i zaden lekarz u nas nie umie mi pomoc a ja wiem ze mam hirsutyzm i nie dostalam zadnych lekow jeszcze a musze ciagle sie golic wszedzie bo te wloski rosna mi na calym ciele sa ciemne i grube bardzo juz mnie to meczy czy mozna jakos temu zapobiec i kto moze mi w koncu pomoc bo u nas nikt nie zna sie na tym :(ciagle badania i nic wiecej :( dostalam tylko diane 35 ale nie wiem czy ona mi pomoze.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować zaleconą kurację. W przypadku braku efektu konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.