Jak zaradzić łysieniu?

Witam, mam problem. Otóż od jakiegoś czasu myślałem, że zacząłem łysieć. Jednak lekarz mnie uspokoił. Ale ostatnio, podczas kąpieli i mycia włosów zauważyłem wypadające włosy. Nie wiem jak temu zaradzić. Zakoli jeszcze nie mam, ale z tyłu głowy już pojawiła się lekka łysina. Link zamieszczam tutaj https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do endokrynologa, trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Najczęstszym zabiegiem przy wypadaniu włosów jest zastosowanie mezoterapii igłowej skóry głowy w serii.