Jak zlikwidować znamię na przedramieniu?

Na prawej rece mam na przedramieniu takie jakby znamie tzn oparzylem sie goraco zarowko to sie nie powoeksza lecz jest bordowego ciemnego koloru jak to zlikwidowac

Zmiana na skórze powinna budzić niepokój i wymaga zbadania w badaniu dermoskopowym. Po ocenie zmiany lekarz zaproponuje dalsze postępowanie, które może być zaleceniem usunięcia zmiany. Metoda usunięcia zależy od charakteru zmiany, a w szczególności decyzji, czy należy wykonać badanie histopatologiczne usuniętej zmiany (wtedy usuwamy zmianę metodą chirurgi), czy można usunąć bez konieczności badania tkankowego i wtedy metodą z wyboru jest usunięcie laserowe.