Jak zmniejszyć wagę, aby skóra była jędrna?

Witam serdecznie! Zacząłem proces redukcji mojej wagi. Jak zrobić to tak aby po zrzuceniu tkanki tłuszczowej z brzucha, brzuch był płaski a skóra nie wisiała?

Dzień dobry,

jeżeli rozpoczął Pan proces odchudzania pod opieką dietetyka - to redukcja będzie w odpowiednich - zdrowych normach, co zagwarantuje Panu dostosowywanie się skóry do zachodzących zmian w obwodach.

Dodatkowo wato włączyć delikatne ćwiczenia mające na celu poprawę napięcia mięśni.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

Przede wszystkim nie można chudnąć zbyt szybko. Nagłe wahania sprzyjają powstawaniu nadmiaru skóry. Należy również ćwiczyć. Dzięki ćwiczeniom skóra stanie bardziej jędrna, a mięśnie bardziej zakreślone.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina Roziewska
proziewska@gmail.com
http://dietetyka-medyczna.pl/

Witam serdecznie,

po pierwsze proces redukcji wagi nie może być zbyt szybki, aby skóra zdążyła się wchaniać i regenerować. Odchudzanie najlepiej prowadzić pod okiem dietetyka. Po drugie proces odchudzania proszę połączyć z aktywnością fizyczną.
Jeżeli byłby Pan zainteresowany to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pan możliwości dojazdu to przez internet.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl lub 506 225 670

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk