Jak znaleźć odpowiednik plastrów Lisva?

Witam Dzisiaj się dowiedziałam ze wycofali 7 seri plastrów lisva, sprawdziłam i moja seria jest w tej wycofanej. Dzisiaj akurat odklejam ostatni plaster i mam tydzień bez plastra ale potem muszę coś nakleić. Ale co skoro nie da się ich kupić nigdzie ? Jest jakis odpowiednik czy coś takiego ? I w ogóle to co to znaczy że zostały wycofane bo "stwierdzenie wyników stabilności poza specyfikacja" Czyli co ? Nie spełniały swojej roli czy jak ? Szok normalnie... Prosiłabym o odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

mogły nie działać tak jak powinny . proszę udać się do lekarza ginekologa w celu ustalenia nowej formy antykoncepcji