Jak zrozumieć zachowanie przyjaciela geja?

Witam, mam przyjaciela geja, ja sama jestem lesbijką. Od roku trwa ta przyjaźń ale jest bardzo intensywna. Mieszkamy razem, mamy wspólny budżet, rozmawiamy na intymne tematy.on od pewnego czasu dziwnie zachowuje się. Cały czas w formie żartu mówi mi o wspólnym związku. Że możemy spróbować bo dobrze dogadujemy się, założymy rodzinę i będziemy mieć dzieci z czasem wszyscy to zrozumieją a nasi rodzice ucieszą się bo nas lubią. Jak śpimy razem przytula mnie. W tedy mnie to paraliżuje nie wiem jak zachować się. On ma chłopaka. Czasem przy nim tak zachowuje się a on jest zazdrosny. Klepie mnie w pośladki itp. To trwa od niedawna. Nie wiem co mam myśleć. Pod wpływem alkoholu prosiłam o buziaka w policzek a on pocałował mnie z językiem...

Ważne jest też to jak, Pani rozumie swoje zachowanie i na ile jest Pani skłonna przyzwalać na zachowania przyjaciela? Może warto usiąść przy dobrej kawie i szczerze porozmawiać o tym co się dzieje z waszą przyjaźnią?