Jak zwalczać kokcygodynię?

Witam. Rozpoznano u mnie kokcygodynie i przypisano gabapentin. Niestety objawy po trzech miesiącach zażywania leku nie ustąpiły. Czy są jakieś inne metody bardziej radykalne by się wyleczyć z tej choroby?Dodam że fizykoterapia nie działa. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. Piotr z Torunia

Aleksander Ropielewski

W takiej sytuacji pozostaje kontakt z poradnią leczenia bólu przewlekłego i próby terapii innymi lekami. Bywa, że niestandardowe leczenie przynosi efekty. Decydować będzie indywidualne podejście dyktowane stanem klinicznym.