Jak zwiększyć libido i podnieść ochotę na seks z mężem?

Proszę o doradzenie jak zwiększyć swoje libido i chęć na seks z mężem.Po porodzie 2 lata temu jakoś mi nie spieszno do nocnych igraszek.Pomocy

Witaj Po pierwsze to jeśli już pani napisała na forum to proszę o kontakt osobisty z seksuologiem. Po porodzie może być obniżone libido i dlatego moja pierwsza wskazówka dotyczy myślenia o seksie z partnerem i przypominania sobie chwil kiedy było pani w seksie dobrze. Zalecenie to powinno być jako wykonane codziennie jako ćwiczenie wyobrażeniowe. Proszę nie zwlekać z wizytą. Pozdrawiam!

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
problem może mieć naturę zarówno somatyczną, jak również może mieć podłoże psychogenne. Proponuję wizytę u terapeuty pary, podczas której będą mogli Państwo wspólnie porozmawiać o tym problemie.
pozdrawiam