Jak żyć ze zmęczeniem, apatią, dusznościami?

Witam prosze o pomoc. Nie moge zyc normalnie mam 26 lat jestem mezczyzna i problemy z Apatia,zmeczeniem, dusznoscia,pamiecia,problem z przelykiem,wypadajace wlosa z glowy, reką wyczuwam jakby guzek tuz pod jablkiem adama delikatnie z prawej strony Jak troche pochodze kreci mi sie w glowie i robi slabo.Pomyslalem tarczyca dzis zrobilem badania : Tsh 1,960(0,24-4,2) w pmol/l Tf4 16,25(12-22) Tf3 5,62(3,1-6,8) Badania chyba ok?Wiec co to moze byc? Endo w moim miescie trudno dostepny. Pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje przede wszystkim udac sie do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zlecić odpowiednie badania, sadze ze przede wszystkich podstawowe badania z krwi oraz być moze usg tarczycy jezeli coś Pan wyczuwa.