Jaka dawka leku Levoxa i metronidazol jest właściwa?

Czy schemat eradykacji HP w dawce: 2x500mg metronidazol 2x500mg Levoxa 2x40mg Emanera przez 10 dni jest na pewno poprawna? Dostałem takie zalecenie ale nie wiem czy dobowa dawka lewofloksacyny na 10 dni nie jest za duża?

Lek. Tomasz Budlewski

nie jest to standardowe leczenie, a kto zlecał ? jakaś historia medyczna? uczulenie na jakieś leki? proponuje ponownie zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe leczenie.