Jaka dawkę leku Izotek powinna przyjąć osoba z problemami skórnymi?

Witam biorę izotek już 4 miesiące 30mg,40mg,50mg,60mg i teraz zamiast 8miesieczna kuracje mogę zrobić w 7 miesięcy wystarczy że będę brał przez ostatnie 3 miesięcy po 80mg na dobę uprzedzam że chodziłem do prywatnego lekarza dermatologa i uznałem że mi się nie opłaca marnować pieniędzy skoro i tak wiem że musze dojść do dawki 150mg/kg czyli 12300mg bo ważę 82kg i pytanie czy mogę tak zrobić?? Ropę stany już mi zniknęły zostały tylko czerwone ślady ale to zniknie z biegiem czasu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa i kierować się jego zaleceniami