Jaką dawkę promieniowania na mòzg otrzymuje osoba podczas tk głowy?

Witam, jaka dawkę promieniowania na mòzg otrzymuje osoba podczas tk glowy?

Witam serdecznie,

Dawka promieniowania rentgenowskiego w badaniu TK głowy wynosi 2 mSv.
Jeśli ma Pani jakieś obawy związane z badaniem, sugeruję kontakt z Pracownią, która będzie wykonywać badanie, w celu konsultacji.

Pozdrawiam.