Jaką dietę muszę stosować przy przyjmowaniu piperine forte?

Jaką dietę muszę stosować przy przyjmowaniu piperine forte, bo niestety biorę od półtora miesiąca i nie widzę żadnego efektu. Bardzo proszę o pomoc. Ważę aż 90 kg mam bardzo dużą otyłość.

Dietę przy dużej otyłości stosuje się niskowęglowodanową i koniecznie pod okiem specjalisty. Samo przyjmowanie preparatu nie przyniesie pożądanych skutków, gdyż jest on po to, by wspomagać prawidłową dietę. Jeśli jest Pani zainteresowana profesjonalną i indywidualną dietą zapraszam do kontaktu: marta@zdrowozjesz.pl