Jaką herbatę można podać 2.5 letniemu dziecku?

Prosze o rade. Jaka herbate moz na podac 2.5 letniemu dziecku?owocowych nie chce pic roibos tez i ziolowych tez nie... Chce tylko czarna ale teina . czy mozna podawac czy sa jakies bez teiny??

Dzień dobry,

najlepiej zachęcić dziecko do picia wody. To będzie najlepsze rozwiązanie, a dodatkowo takie działanie będzie kształtowało prawidłowe nawyki żywieniowe.

Pozdrawiam