Jaka jest interpretacja wyniku badania krwi u 8-latka?

Witam. Proszę o interpretacje mojego 8 letniego syna. NEU% - 40.40 (wart.50.00-80.00); EO % - 10.60 (wart.do 5.00); EO tys/ul - 0.74 (wart.do 0.40); MCH pg - 26.90 (wart.27.00-33.00); RDW-CV % - 15.10 (wart.10.00-15.00). Reszta wyników w granicach normy. Te NEU I EO utrzymują się już ponad rok w takich stanach. Ale martwi mnie te MCH i RDW-CV? O czymś to świadczy? Proszę o szybką odpowiedź. Syn ma powiększone węzły chłonne. Byliśmy u różnych lekarzy i stwierdzili że on już tak po prostu ma.Pozdr

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami . Proponuje dodatkowo udac się na konsultacje do lekarza hematologa dziecięcego