Jaka jest interpretacja wyniku badania RF screen?

Proszę o intrepretację wyniku badania RF screen (Igm, IgG, IgA) metodą Elisa 9,2 U/ml. Badanie wykonano w analizatorze Alegria. Niestety nie podano zakresu referencyjnego. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ale aby się upewnić powinna się Pani spytać w laboratorium o zakres norm.
Tak na marginesie laboratorium ma obowiązek umieszczać obok każdego wyniku zakres wartości referencyjnych.