Jaka jest przeżywalność przy nowotworze płuc?

Ojciec ma 73 lata od dwoch miesiecy był apatyczny mial coraz wieksze problemy z chodzeniem mowil bardzo malo. Wkoncu siostra zainterweniowala i pozostawiono go w szpitalu. Okazuje sie ze ma nowotwór na plucach z przeżutami na obie polkule płatów czołowych.Jutro bedzie wiadomo jakie będzie ewentualne leczenie Prawdopodobne ze tylko naswietlania glowy..... Jaka jest przezywalnosc w takich chorobach i na jak dlugo mozna ojcu przedluzyc zycie......?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jaki typ nowotworu płuc, niestety przy juz nasilonych przerzutkach do mózgu rokowanie nie jest zbyt pomyslne.