Na jaki neuroleptyk aktywizujący zmienić Abilify?

Witam. Biore abilify na objawy negatywne bo pozytywnych nie mialem jednak lekarz powiedzial ze bedzie musial mi dac cos innego zamiast abilify bo mam po nim drgawki. Czy te drgawki sa takie groźne ze az lekarz musi zmienic lek? Biore abilify pół roku a najwieksze drgawki mam od ok. dwoch miesiecy bo najpierw bralem 7.5 mg, teraz biore 15 mg. Pytanie czy to nie za pózno zeby odstawic abilify bo podobno drgawki nie mijaja nawet po odstawieniu? Do tego biore 2 tabletki akinetonu i propanololu ale poprawa jest nie wielka. Do tego biore 150 mg venlaflaksyny kilka lat i zadnych drgawek po niej nie mialem. Pytanie na jaki neuroleptyk aktywizujacy zmienic abilify taki zeby: nie pogarszal funkcji seksualnych, zeby sie po nim nie tylo i zeby nie bylo tych drgawek oraz zeby ogulnie nie mial skutkow ubocznych? Dodam ze po abilify mam duze lęki i to takie podczas ktorych mnie nawet ciarki przechodza i jest to okropne. Dlatego jaki lek aktywizujacy ale nie powodujacy lęków? Problem w tym ze emocje mam takie jak trzeba ale mam brak energi i motywacji oraz mam troche oslabione ciało. Chcialbym cos co wzmocni moje cialo i doda energi ale nie bedzie powodowalo wzmocnienia emocji i nasilenia lekow. Wiem ze najlepiej isc na wizyte ale chcialbym poznac jakie neuroleptyki moga mi pomoc. Lekarze mowia teraz ze nie widza u mnie objawow negatywnych ale to pewnie dlatego ze sie z nich prawie wyleczylem i teraz ich nie widac, od pojawienia sie objawow negatywnych bralem na nie przez 6 lat olzapine. Lecze sie tez na nerwice natrect i to na nie biore venlaflaksyne. Prosze o dokladna odpowiedz i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania historii medycznej i obecnych objawow ciężko się wypowiedzieć odnośnie leczenia , konieczna wizyta u psychiatry