Jaka jest przyczyna niepokoju w okolicach serca?

Witam. Kilka miesięcy temu nagle pojawiły się u mnie problemy z sercem. Wcześniej nie miałam żadnych dolegliwości. Polegało to na odczuwaniu silnego bicia serca. Kardiolog na wizycie stwierdził występowanie dodatkowych skurczy serca i przepisał Concor Cor. Od kiedy brałam leki było lepiej jednak kilka dni temu znowu nagle pojawiło się trudne do opisania uczucie drżenia/niepokoju w okolicy serca. Badania krwi w normie, echo też. Co może być przyczyna tych objawów i czy zwiększenie dawki leków może pomóż?

Witam.Raczej to są objawy czynnościowe,nerwicowe.Należy przeanalizować ogólną sytuację i problemy życiowe.Concor lub inny beta=bloker w małych dawkach O.K.Dodałbym magnez,ewentualnie jakiś ziołowy lek uspokajający.