Jaka jest przyczyna wypadania włosów u 42-latki?

Witam mam 42 lata i problem z wypadającymi włosami. Byłam u różnych specjalistów, ale nic nie pomagało. wszystkie badania są w porządku. Wypadają i dlugie i krótkie, więcej wypada podczas mycia niż czesania. Nie wiem jaka jest przyczyna wypadania włosów, pozdrawiam serdecznie Katarzyna

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza dermatologa lub endokrynologa, po badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.