Jaka jest szansa, że moje chrząstki nasadowe kości nie zostały całkowicie zarośnięte?

Witam serdecznie. Jestem mężczyzną mam 20 lat i ok.173cm wzrostu, jaka jest szansa ze moje chrzastki nasadowe kosci nie zostały całkowicie zarośnięte ? Mam rtg nadgarstka ale za wiele z niego nie mogę wywnioskować.. Czy jest możliwe aby czlowiek w wieku 20 lat urósł parę cm na harmonie wzrostu ? Podobno pełną dojrzałość układu osiąga się w wieku 25 lat. Czy jest to możliwe z medycznego punktu widzenia ? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do lekarza ortopedy. Po ocenie zdj rtg będzie można coś więcej powiedzieć