Jaka może być przyczyna ataków duszności?

Witam, w 2012 miałam swój pierwszy atak duszności. Miałam robione wszystkie badania, od ekg, holter, prześwietlenie płuc, usg węzłów chłonnych, pobieranie krwi i moczu i oczywiście wszystko w normie. Ostatnio ataki pojawiają się znowu, szczególnie jak chce zasnąć. Ciężar na klatce piersiowej, „zatkane” gardło, uczucie jakbym mała zaraz umrzeć, napady gorąca, duża potliwość, często tez widzę mroczki przed oczami i czasami mam zawroty głowy. Laryngolog stwierdził, ze wszystko w porządku i powiedział, ze może to być nerwica. Dodam, ze mam 20 lat, nie pale nałogowo, czasami się zdarzy na jakiejś imprezie. Proszę o szybka odpowiedz, bo już wariuje. Pozdrawiam :)

Szanowna Pani,
zalecana jest szczegółowa diagnostyka podłoża psychicznego w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).
Pozdrawiam serdecznie