Jaka może być przyczyna nadmiernej senności?

Witam. Czym może być spowodowana senność tuż po przebudzeniu mimo odpowiedniej ilości snu? Śpię 8-9 godzin dziennie. Często w nocy się budzę, wstaję niewyspana. Ta senność w ciągu dnia ustępuje, wieczorem już jest normalnie. Dopiero ok 22:30-23:00 łapie mnie ponownie, i idę wtedy spać. Dodam, że jestem ostatnio bardzo zestresowana, zaczęłam mieć problemy z pamięcią i koncentracją. Złe samopoczucie. Mam wrażenie, że to wszystko jest wynikiem zmęczenia. Proszę o jakąś poradę, informację

Witam!
Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, odpowiednie testy projekcyjne, profil osobowości, podatność na sugestię. Wspólnie uzgodnicie rodzaj pomocy: psychoterapia indywidualna lub grupowa z ew. wsparciem lekami p/lękowymi.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.