Jaka może być przyczyna nietypowych bóli?

Od 7 lat cierpię na nietypowe bóle. zaczyna się od dreszczy, później boli mnie gardło, na końcu silny, jakby mnie ktoś uderzał , naciskał wielkim ciężarem , ból nosa i okolic nosa.Przez ok 6lat, były to takie trzydniówki, od niedawna po bólu gardła, ból przechodzi na okolice nosa i trwa kilkanaście dni( zmieniając swoje natężenie) . Niekiedy dochodzi do torsji. Byłam leczona neurologicznie na nietypową migrenę, laryngologicznie i na refluks( w szpitalu- chociaż badania tej przypadłości nie wykazały, nie miałam wykonanego tam jeszcze jednego badania ze względu na uszkodzone urządzenie). Proszę o pomoc.

Witam!
Nie należy pomijać podłożą nerwicowego. Opis Przedstawiony przez Panią do tej opcji wyraźnie pasuje - proszę spróbować w Poradni Zdrowia Psychicznego lub komercyjnie u psychiatry. Prawidłowe wyniki dotychczasowych badań przemawiają za podłożem emocjonalnym. Po badaniu testowym lub innym określą rodzaj Pani osobowości, poziom lęku, podatność na sugestię i zaproponują odpowiednie leczenie: psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.